Spordiaasta Tähed 2017

Käisime eile sellisel üritusel nagu Spordiaasta Tähed 2017, millele Markus sai kutsed. Kumbki polnud varem sellel üritusel käinud ja vaid telekast vaadanud, seega otsustasime võimalust kasutada ja sel aastal koha peal käia. Muidugi pidi sinna ikka viisakad riided selga panema ja mul rasedana on riidevalik järjest väiksemaks jäänud. Ei taha väga osta ka midagi, sest palju ma ikka neid nö rasedariideid kannan ja tundub mõttetu nende peale raha raisata.

Selle ürituse jaoks otsustasin siiski kleidi osta, aga õnneks on see selline, et saab ilusti pärast rasedust ka kanda. Kuna kutse saime vaid mõned päevad enne üritust, siis jäid kõik asjad viimasele minutile. Tegelikult, ennast teades… ma oleks ilmselt nii kui nii kõik viimasele hetkele jätnud. Kleidi ostsingi veel sama päeva hommikul. Ma ostsin kingad ka, aga kodus proovides tundus, et need ikka ei sobi kleidiga ja ei pannudki neid jalga. Noh… kingi pole kunagi liiga palju ja vähemalt sain ilusad kingad odavalt (70 euro asemel 34 – ei ole paha mu meelest). Ainult jumestusse aja kirja panekuga tegelesin kohe, kui teada sain, et minek. Õnneks mul vedas ja sain aja täpselt selle juurde, kelle juurde tahtsin ehk siis Merili juurde. Meik püsis terve õhtu väga hästi ja mina jäin igatahes superrahule! 🙂

Üritus hakkas 20:00 ja me jõudsime suht viimasel minutil, kuna parkimisega oli palju mässamist (loe: ei osanud Tallinnas õigesti sõita 😀 ). Enne saali minekut hüppasime siiski kähku fotograafide eest läbi. Ma polnud varem Nordea Kontserdimajas käinud ja ei arvanud, et see nii mitme korrusega on. Meie kohad olid teisel rõdul ja mul oli ikka tükk tegemist, et treppidest üles jõuda, aga hakkama ma sain! #rasekontsadel 😀 Üritus ise läks kiiremini kui ma arvasin ja oli täitsa vahva. Me istusime küll päris kõrgel, aga sellele vaatamata oli koha peal lahedam olla kui kodus telekast vaadata, kasvõi juba selle poolest, et reklaamipause ju polnud! 😀 Minule üritus meeldis ja läheks teinekordki.

elu24
Elu24 pilt. Fotograaf: Madis Sinivee
spordiaasta
Paar Markuse tehtud pilti ka.
spordiaasta2
Käsi puusas on vist kõige parem seista 😂
spordiaasta3
Muidugi sai tehtud umbes täpselt miljon selfiet ka. See on tehtud pärast koju jõudmist kuskil poole kahe ajal öösel (meik sai tehtud 2-3 ajal päeval) ja selle pildi peal on mul kunstripsmed ära võetud.

One thought on “Spordiaasta Tähed 2017

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s