Couch to 5K 4. ja 5. nädal

Viimati oli blogis Couch to 5K-st juttu augusti alguses, mil kirjutasin haige olemisest ja sellest, et mul sai 3. nädal tehtud, aga edasi ei tea, mis saab. No siin ma nüüd olen jälle ja vahepeal on mul joostud 4. ja 5. nädal. Praegu siis on pooleli 6. nädal, aga ausalt öeldes mul on täielik motivatsiooni langus ja igasugu kahtlused tekkinud. Ilmselt sellest ka moti puudus. Ja muidugi ilm… ma olen ilmast ikka vägagi mõjutatav ja päikesepaistelise ilmaga palju meeldivam välja minna kui selle pläustiga, mis praegu on. Kahtlused on mul siin tekkinud, kuna äkki ma ikkagi teen enda liigestele liiga, kui sellises kehakaalus jooksen? Mul küll praegu mingeid kaebusi ei ole ja mulle tegelt täiega meeldib joosta, aga no ikka tulevad pähe mõtted, et vb ikkagi pole kõige parem idee joosta? Äkki teen endale hilisemaks eluks hoopis karuteene? Jahh, ma võiks ju siis ainult kõndimas käia või kodus/jõusaalis mingeid harjutusi teha, kuniks kehakaal normis, aga no mis sa teed – ei kutsu! 😀 Tahan joosta! 😀 Ja mulle ei meeldi asju poolikult teha ehk siis mul jääks täiega kripeldama, kui ma nüüd seda programmi lõpuni ei teeks. Täna astusin üle pika aja kaalule ja mul on tegelikult kehakaal natuke langenud. Ehk ikka langeb nüüd edasi samamoodi ja siis ei olekski nii hullu sellest, et ma jooksen? 😀

Okei… loen siin nüüd üle, mida ma just kirjutasin ja ikka väga sügeleb jooksma minna! Andsin vist iseendale motti. 🤣

Selline seis on siis praegu. Ainult 7 jooks+kõndi veel ja siis olekski 5 km jooks! Praegu oleks vist see koht, kus rääkida natuke 4. ja 5. nädala jooksudest, aga ma ei mäleta neid eriti enam. Mõni tuleb meelde… näiteks 5. nädala viimast jooksu tahtsin teha “oma vana raja” peal, kus ma kunagi 16aastasena jooksmist üldse alustasin ehk siis Metsakooli metsa vahel, aga ei jooksnud seal ikkagi. Osalesin tol päeval Mesimummi lasteaias Imeliste Aastate koolitusel ja mõtlesin, et oleks hea sealt kohe otse jooksma minna, aga unustasin tossud koju. Nii et ma sõitsin lõpuks ikkagi koju tagasi, panin tossud jalga ja kobisin staadionile jooksma (nagu ikka 😀). Ei hakanud enam autoga tagasi Mesimummi juurde sõitma. Viimane jooks ehk 6. nädala esimene jooks on ka meeles. Jooksin seda 27. augustil ja oli kuum ilm. Viimast kaheksat jooksuminutit alustasin staadioni kõrvalt tõusust tulekuga ja no pidin ikka pärast tõusu seisma jääma ja puhkama, sest tundus, et liiga südamele hakkab, aga muidu oli kõik vinks-vonks, enesetunne hea.

Nii on lood trennitegemisega siinpool. Tahaks veel blogis muudest asjadest pajatada ja üks puhkuse kokkuvõtte postitus ootab ammmmu juba tegemist, aga elu läheb nii kiiresti lihtsalt, et ma ei tea… Vahepeal on tõesti selline tunne, et ei jõua oma asjadega järgi või et päevas võiks olla rohkem tunde! Kas ma ainuke või tunneb veel keegi nii? Võib-olla nüüd sügisega läheb elu natuke rahulikumaks? Suvel oli tõesti palju tegemisi ja käimisi. Igal juhul proovin ikka blogisse ka oma nägu näidata!

Tsau! 🏃‍♀️

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s