Käisime kõhupilte tegemas

Tänapäeval on maru populaarne oma kõhukesed üles pildistada. Nii teadsin ka mina, et tahan kindlasti oma punu lasta fotograafil jäädvustada. Pealegi meil pole Markusega koos ühtegi sellist korralikku ilusat pilti. Viimane aeg oli see viga parandada. Teadsin kohe ka, kelle juurde soovin pildistama minna ja ausalt öeldes ühegi muu variandi peale ei hakanud üldse mõtlemagi. 😀 Lihtsalt lootsin, et ehk õnnestub selle inimese juurde löögile pääseda – ja õnnestus! 🙂 Käisime pildistamas umbes kuu aega tagasi ja tol hetkel olin 35 nädalat rase.

Meie käisime pilte tegemas Anett Hallapi juures. Ma ei tea fotograafiast midagi, aga tema stiil meeldib mulle väga. Minu jaoks on tema tehtud pildid ilusate selgete ja puhaste toonidega. Peale selle on ta inimesena väga soe ja armas ning oskab pildistamisel kenasti juhendada. Ma natuke kartsin, et raudselt olen mega awkward ja ei oska midagi teha ega kuidagi olla seal pildistamisel, aga tegelikult ei olnud üldse imelik, vaid hoopis väga tore kogemus. Nii et, kes fotograafi otsinguil, siis soovitan julgelt Anetti poole pöörduda! Tema töödega saad tutvuda:

Nii nagu Spordiaasta Tähtedele, tegi ka seekord meigi mulle Merili: Facebookis Glam by Merili / Instagramis Glam by Merili.

IMG_3070-2

IMG_3107-2

IMG_3149-2

IMG_3169-2

IMG_3250-2-1

IMG_3279-1

IMG_3303-1

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s