Couch to 5K TEHTUD!

Juhuu! Täna sai mul tehtud Couch to 5K challenge! 8 trenninädalat läks nagu niuhti ja mulle oli seda niiiiii vaja. Jooksmine või siis trenni tegemine üldiselt annab muidugi hea enesetunde, aga ma tunnen, et see annab mu elule ka mingi perspektiivi. Kui kõik on lappes, siis lähed ja teed oma trenni ära ja enam ei ole nii lappes. Sain trenni tegemisest tagasi oma motivatsiooni midagi teha – järsku saavad tehtud ka muud ülesanded, mis oli vaja ära teha ehk siis olen olnud nüüd viimasel ajal palju produktiivsem. Tänu regulaarselt trenni tegemisele ma sain kuidagi nagu oma august välja, kus ma olen juba viimased kaks-kolm aastat kindlasti istunud. Ma küll veel täielikult ei hakka hõiskama, aga ma tunnen et mu vaimne tervis on oluliselt parem.

Hakkasin praegu vaatama, et alustasin selle väljakutsega 28. juuni ja lõpetasin täna ehk 18. septembril. Nii et kokku läks mul tegelikult 8 nädala asemel hoopis pea 12 nädalat. Tegin enne Instagrami ka selleteemalise postituse ja seal kirjutasin, et läks natuke üle 8 nädala. No tegelt läks ikka natuke rohkem kui NATUKE (upsiii) 😀 Oh well, mis seal ikka… eks selle teekonna sisse jäi paar haigust ja mõni laiskuse moment ka.

Nüüd ma arvan, et proovin praegust taset hoida ja jooksengi mingi aeg 5 km distantsi ja siis vaatan edasi. Mõlgutasin mõtteid, et ehk peaks 10 km väljakutse ka tegema, sest see on mu jaoks alati tundunud selline distants milleni mina küll ei jõua. 5 km olen ma aastaid tagasi jooksnud, aga 10 km… mkmm.. tundub hull. 😀 Samas tahaks ikkagi ükshetk sinna jõusaali ka jõuda, sest jõutrenn on nii oluline. Peangi mingi tasakaalu leidma ja mõlemat – nii jõutrenni kui ka vastupidavustrenni tegema. Mõtlemisainet mul jagub, aga hetkel võtan pigem rahulikult ja tunde järgi. Ma ei hakka endale praegu mingit hullu trenniplaani välja mõtlema, sest siis ma ilmselt annaks suht kiiresti alla, aga pigem proovin siia jooksmisele vaikselt miskit juurde ehitama hakata. Eks näis.

2 kommentaari “Couch to 5K TEHTUD!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s