Product empties vol 3

Korrastasin enda pilte telefonis ja arvutis ning leidsin, et mul on vahepeal kogunenud tühjadest toodetest pilte, mida olen teinud taolise postituse jaoks. Ma ei teagi, kas ma edaspidi teen veel selliseid postitusi või mitte… Vb ühe veel teeks lähiajal, aga siis teeks pikema pausi? Või mis te arvate? Kas on see toodete kommenteerimine teie jaoks huvitav või mitte? Mulle endale meeldib neid postitusi teha, aga tunnen, et paljuks läheb vist. 😁

St. Tropez Self Tan Express Bronzing Mousse

Otsustasin seda mitu aastat tagasi proovida alleebra soovituste peale ja see oli vähemalt üle 10 aasta esimene isepruunistav toode, mida ma jälle kasutasin. Pubekana sai kasutatud mingeid järk-järgulisi pruunistavaid kreeme ja nood olid nii kohutavad, et sinnapaika nad jäidki. Aga… isepruunistuvate maailm on vahepeal ikka kõvasti edasi arenenud ja see konkreetne toode oli hoopis midagi muud kui need jubedad kreemid, mida vanasti müüdi. Seda isepruunistuvat vahtu sai kasutatud päris mitmeid pudeleid, kuniks tundsin, et tahaks midagi muud ka proovida. Mina ütleks, et see on väga hea isepruunistuv vaht, kuigi minu nahatoonile vist ei olnud kõige sobivam – mulle tundus, et jäi liiga oranž, aga mõnel jääb jällegi väga kaunis pruun. Muidu vaht kuivab kiiresti, värske päevitus voodipesu ei määrinud, aga ma magasin pikkade riietega ja riideid seest küll määris, mis minu jaoks iseenesest deal breaker ei ole. Pärast esmase päevituse maha pesemist enam ei määrinud midagi ja päevitus kulus maha ka üsna ühtlaselt. Aa.. ja haiseb nagu isepruunistujad ikka. 😁 Ma annaks hindeks 7/10st.

Signe Seebid Kehakoorija Ylang-Ylang

Noh, mis ma oskan öelda. Tore looduslik toode, aga mitte midagi erilist. Lõhn on tugev ja mitte päris minu maitsele. Pärast koorimist ja maha pesemist jätab kehale mingisugusegi õlikihi, mis mulle isiklikult ei meeldinud eriti. Ma kujutan ette, et seda oleks hea saunas kasutada, kus natuke aega istudes see suhkur sulaks ära – no a la nagu soolasaunas. Kahjuks ei ole olnud võimalust seda saunas kasutada ja kodus vannitoas pigem ajas mind närvi, et need suhkruterad igale poole lendasid. Võib-olla ma koorisin liiga agressiivselt, et kõik kohad terasid täis olid. 😁 Iiiiigatahes… 4/10st. Uuesti ei ostaks.

Batiste Original kuivšampoon

Oh, mu armas-kallis kuivšampoon, mida ma nii väga tahtsin proovida! 😁 Proovitud ta sai ja üks hea mugavustoode ta on, aga pikas plaanis minu jaoks pigem ei. See on selline hea toode, kui sul tõesti ei ole absoluutselt aega juukseid pesta – siis aitab hädast välja lühiajaliselt. Aga muidu… ei. Mulle tundus, et selle kasutamisega muutus peanahk kuivemaks ja kui kuivšampooni mõju kaduma hakkas, siis tundus pea kuidagi eriti rõvedalt must. Mis on ka muidugi loogiline, sest ma lasin endale pähe toodet, mida maha ei pesnud. 💡 Lisaks mulle ei meeldinud selle kasutamise juures see šampoonipahvakas/pilv/või mis iganes, mis ikkagi õhku jäi ja mida sisse pidin hingama. Ma olen suht kindel, et ega sellise keemia sissehingamine midagi head just ei tee. Rahul, et sain oma uudishimu rahuldatud kuivšampoonide osas, aga rohkem ma neid ei plaani osta. Toode ise teeb oma lubatud töö hästi ära, aga hindeks tuleb siiski 4/10st.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s