10 fakti minust

Mulle on alati sellised blogipostitused ja YouTube’i videod meeldinud. Nii et, kui ma nägin Everyday with blondie postitust, siis mõtlesin, et viimane aeg endalgi üks selline ära teha!

Proovin mõelda tõesti sellised asjad, mis oleksid natuke huvitavamad kui “kus elan, kui vana olen, mis mu tähtkuju on, kus koolis käinud jne”. Vaatame siis, kuidas ma hakkama saan…

 1. Mulle ei meeldi absoluutselt konnad. Ausalt, ma täiega jälestan ja kardan neid. Ma ei karda madusid, putukaid/ämblikke jne, mida tavaliselt inimesed kardavad, aga no vot need konnad… oi ma ei või! J Õ L E D A D !!!
 2. Mulle meeldivad inimesed, kes mõistavad sarkasmi ja on sarkastilised, sest ma ise olen täiega sarkasmi armastaja ja sarkastiline. Kõige hullem asi on, kui teed mingi sarkastilise märkuse ja inimene arvab, et sa mõtlesidki seda täitsa tõsiselt. Like.. no honey
 3. Mind ei häiri estonglish. In fact, I love estonglish! 😀 Mul nii suva ja ei pane tegelikult väga tähelegi, kui keegi räägib/kirjutab eesti-inglise keeles segamini. Okei, mõned ekstreemsed näited välja arvata, aga üldiselt jah… laske käia. Räägib inimene, kes õppis ühe aasta ülikoolis eesti filoloogiat 😀😀
 4. Ma ei joonud kunagi üldse kohvi ja ei saanud aru, kuidas inimesed sellist rõvedat mõru asja üldse vabatahtlikult juua tahavad. AGA… nüüd ma ei saa aru inimestest, kellele ei meeldi kohvi. Nagu mis teil viga on?! (see on muidugi nali, ilmselgelt. mäletate.. sarkasm ja värki..) Tänud restoranis töötamisele! Ja kindlasti aitas lapse saamine kohvi vastu armastuse tekkele kaasa.

  Tegin selle jutu peale endale kohe ühe kohvi. Lähme siis nüüd asjaga edasi.

 5. Ma olen tegelikult küllaltki temperamentne inimene. Markus naljatab siin kah vahepeal, et ta vist poolvenelasega koos. Ma ise arvan, et võrreldes sellise “tavalise tuima eestlase stereotüübiga” olen temperamentsem, aga ma usun, et nt venelastest/ukrainlastest jne vast ikka ei ole. Eks see selline suur üldistamine nüüd oli muidugi. (ps. ei mõelnud midagi halba sellega muust rahvustest inimeste suunal, minu arust nt vene keel ja venelased on lahedad!! Ma tahaks ka niiii väga osata vene keelt, aga ma loll võtsin koolis vene keele asemel saksa keele)
 6. Mulle ei meeldi ennast liigitada introverdiks või ekstraverdiks. Ma leian, et minus on mõlemat ja kumbki külg tuleb esile erinevates olukordades. Nt suures ja/või võõras seltskonnas olen kindlasti pigem introvertsuse poole kaldu, sest olen tagasihoidlik ja ei hakka kohe pikalt laialt jutustama. Aga nt üldiselt võttes ma olen siiski pigem avatud suhtleja.
 7. Ma olen lühinägelik. Ma enam ei mäleta palju mul täpselt miinust oli, äkki mingi pea -2, aga see on piisav selleks, et ma ei tunne inimesi ilma prillideta nt tänaval ära. Nii et, kui ma tsau sulle ei tee kuskil, siis ei tähenda, et ma olen ülbe, vaid ma unustasin prillid koju!
 8. Ma olin väiksena maailma kõige ebasportlikum inimene üldse! 😀 Mind ei huvitanud, ma ei saanud aru, miks on vaja ennast sellise asjaga piinata. Jooksmine? JOOOKSMINE?!?! Kes sellist asja veel vabatahtlikult tegema peaks?! Kas koolis kekatundides jäi enesepiinamisest väheks?! Ok, nali naljaks, aga jahh… Mul täitsa kahju, et mind kuskile trenni väiksena ei pandud. Samas ma ei kahetse muusikakoolis käimist. Lihtsalt ma näen praegu, kui oluline on liikumine ja sport ja kui palju see inimese elu tegelikult (positiivses võtmes) mõjutab.
 9. Ma vaatan väga vähe telekat. Ainuke asi, mida ma kindlasti vaatan, on Grey anatoomia. Nüüd oleme hakanud Markusega koos vaatama Sõpru uuesti ja tema kõrvalt vaatan ka Rannamaja. Aga Grey anatoomia on ainuke aamen kirikus asi mu jaoks telekast. 😀 Teleka asemel ma vaatan väääääga palju YouTube’i. Pmst ma võikski tegelikult ilma telekata elada, arvutist täitsa piisaks. 😀
 10. Minu jaoks on oluline raha ja rahatarkus. Jah, tervis ja armastus jm on muidugi tähtsad, aga see ei tähenda, et raha ei oleks tähtis. Ma isiklikult ei suuda elada palgast palgani ja tahan tunda ennast rahalises mõttes kindlana. Raha annab meile vabaduse ja võimalusi. Vabaduse teha ja kogeda asju ning käia kohtades, mida ilma rahata on keeruline teha. Võimalusi paremaks eluks, paremaks enda ja teiste eest hoolitsemiseks. I mean, ma parem töinaks kurbusest oma Ferraris kui ühistranspordis 😀 Teate küll seda ütlust..

Saigi kõik! See oli küll lõbus ja käis kiiresti! Mul jäi veel nii palju fakte kirja panemata. Ehk teeks teise osagi sellele? Mis te arvate?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s