2020 eesmärgid

Kuigi ma eelmises postituses ütlesin, et ma ei julge oma uue aasta eesmärke veel avaldada, siis ma mõtlesin, et midagi ikkagi võiks öelda nende kohta. Eks siis 2020 lõpus saab näha, kas feilisin või mitte. Mul ei ole neid palju, sest ma ei jõuaks väga paljude asjadega korraga reaalselt tegeleda. Uus aasta on hea aeg eesmärkide seadmisega tegeleda, sest see on nagu uus puhas leht. Mina teen seda nii uue aasta alguses kui ka jooksvalt kogu aasta jooksul tegelikult. Ikka tahad ju miskit muuta või lisada vahepeal. 🙂 Panen selle aasta eesmärgid nüüd mingite kategooriate alusel paika:

Tervis ja fitness (kehaline vorm)

 • Trenniga tahan olla sama tubli kui eelmine aasta ehk siis teha endiselt 5x nädalas trenni. Eelmisel aastal olid enamus trennid minu jaoks intensiivsed, kuid kestsid alla 1 h. 2020 tahan jõuda selleni, et iga trenn kestab vähemalt 1 h ehk nädalas teen kokku vähemalt 5 h trenni. AGA siin on selline suur AGA, et ma ei järgi seda nui neljaks – kui ma tunnen, et mu keha ei suuda või vajab siiski puhkust, siis seda ma talle annan, sest nagu 2019 lõpp näitas, siis lõpuks oli mu keha liiga väsinud ja jäin haigeks ning pidin nii kui nii trennist eemal olema.
 • Võtan kaalust alla. Klassika, aga päris tõsiselt tahan kaalust alla võtta, sest asi on ikka väga käest läinud. Mul on ideaalkaaluni 24 kg, aga olgem ausad – see on ilmselt utoopiline eesmärk. Muidugi on aastaga võimalik nii palju alla võtta, aga ennast teades, siis ei ole see kaalu langetamine nii lihtne midagi ja see läheb kindlasti tõusude ja mõõnadega. Seega paneks esialgu eesmärgiks, et jõuan tagasi oma normkaalu ehk võtan alla 7 kg. Selline tagasihoidlik eesmärk.
 • Olen oma näonaha hooldusrutiiniga järjepidev. Eelmisel aastal olingi enamus ajast tubli selles osas, ainult jõulude-aastavahetuse paiku läks veits lappama.

Kool

 • Saan kevadsemestriga kõik ained, v.a magistritöö ained, tehtud.
 • Tegelen magistritööga jooksvalt ja ei jäta asju viimasele minutile (hehe).

Muu

 • Tahan olla blogimisega järjepidevam ja jõuda selleni, et postitan vähemalt 1x nädalas.
 • Püüan võimalikult palju käia Mathiasega kuskil kodust väljas – kas siis niisama mänguväljakul, poes, külas, lauluringis, ujumas jne. Selleks, et tal oleks huvitavam ja lõbusam ning et saaksime kodust välja. Ma usun, et suve poole muutub selle eesmärgi täitmine lihtsamaks. Praeguste ilmadega ja riietumisega ei kutsu üldse välja.

Need võiksid olla siis minu sellised põhilisemad suunad ja eesmärgid, millega tegeleda. Ma tean juba ette ära, et lihtsad need asjad olema ei saa 😀 , aga mingi siht peab olema kuhu pürgida.

Kas te seadsite endale uueks aastaks eesmärke? Milliseid? 🙂

2020esimene
Selle aasta esimene postitus koos selle aasta esimese pildiga.

3 kommentaari “2020 eesmärgid

 1. Appi sa näed nii hea välja ju. Ei kujuta ette, et saaksid 24 kg alla võtta, siis ei jää ju midagi järele. 😀 Ise unistan ka regulaarsest trennist, aga motivastioon on täitsa nullis kogu aeg …

  Meeldib

  1. Aitäh! 🙂 Tead, ma ise mõtlesin ka sama, et see pilt imekombel täitsa hästi välja kukkund – ilmselt hea valguse ja hea nurga süü 😀 -24 kg on see n-ö kõigekõigem ideaalkaal (milles ma olin viimati 10 a tagasi 🤣). Ja ausalt öeldes ma hetkel sinuga samas paadis, trennimot täiesti nullis. 😕

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s