Käisime Meresuu spaas… ja enam uuesti ei lähe!

Okeiokei, nalinali. Aga päriselt rääkides, siis seekordne käik oli nii väsitav ja kuidagi raske. Eks selle põhjuseks oli suures osas ikkagi see, et meil oli Mathias ka kaasas. Mitte, et see halb oleks olnud, aga lapsega “puhkamine” on ikka hoopis midagi muud! Me olime 2 ööd ja Mathiase jaoks oli see väsitav ja mulle tundub, et läks paljuks tema jaoks. Ta on ju veel väike ja muidugi väsitab see spaatamine ära. AGA õnneks talle täiega meeldis ja kõik tema rõõm kaalus raskused üle ja tegi endal ka meele heaks. Me bronnisime muidugi kogemata täpselt koolivaheajale oma puhkuse, mis oli suur viga. Never again. Terve spaatäis lapsi ja see lärmamine ja möllamine ei ole minu jaoks. Aga no vähemalt Mathiasel oli teisi lapsi huvitav vaadata. 😀

Olime spaas 21-23. oktoober ja kuna me oleme paar aastat tagasi seal juba käinud, siis seekord mingit idablokiga tutvumise ringreisi ei teinud. Ei viitsinud lapsega ringi rännata (ta ei ole just suurim autosõidu fänn) ja Mathias nii väike veel, et ta poleks sellest midagi eriti saanud… kui kuskil just traktoreid poleks olnud. 😀 Niisiis olimegi põhimõtteliselt terve aja hotellis. Käisime kaks korda poes ja ühe korra Narva-Jõesuu rannas jalutamas, aga see oli ka kõik. Ega ilm ka just väga hea polnud. Eelmine kord, kui käisime, oli mai lõpp ja ilmad ilusad ja siis me jalutasime ikka palju Narva-Jõesuu vahel ringi. Tegelikult on seal väga ilus ja huvitav ning ma soovitan kindlasti pigem soojemal ajal minna, sest siis käib seal elu rohkem ja suveõhtutel, aga miks mitte ka -päevadel, on mere ääres kindlasti väga mõnus!

narvajõesuu1
Mere ääres jalutamas

Ausalt öeldes ma ei jäänud selle puhkusega eriti rahule. Ma ei tea, kas minus räägib väsimus või mis, aga jahh… nii hea oli pärast kodus tagasi olla! Ma olen tavaliselt see, kellel ei ole mingit koduigatsust ja kes ei oota koju tagasi minekut. Igatahes, ma olin kuidagi ärritunud päris suure osa ajast. Hotelli hommiku- ja õhtusöögid olid mu jaoks suht “mehh”, kuigi Markus ütles, et tema meelest olid head söögid. Võib-olla ma siis liiga valiv/pirtsakas. Koolivaheajast juba rääkisin – suuuuuur miinus, igal pool mingi trall käis, aga noh ise loll – ei oleks pidanud bronnima sellisele ajale. Spaas läks põhimõtteliselt kogu aur sellele, et Mathiast saaks lastebasseinis olevast liumäest kaugemale. Spaa kujundus ei aidanud sellele üldse kaasa ning igalt poolt nägi seda liumäge ja proovi siis seal väänleva ja vinguva lapsega olla. 😀 Õnneks viimaks tabasime ära, et tuleb ta enne ära minekut liumäele viia ja siis sai rahulikumalt spaatatud. Täiega häiris veel see, et spaa kivipõrandad olid nii libedad. Mingit mustrit nendel küll ei olnud, et natukenegi haakuvust tekitada. Mathias kukkus ka kaks korda, sest ma ei jõudnud temast lihtsalt kinni haarata ja ega käest ju ka ei tohtinud hoida.

narvajõesuu2
Hotelli aknast oli ilus vaade ja soojemal ajal oleks saanud akna lahti hoida ja mõnusat merekohinat nautida

Positiivse poole pealt… tuba oli mõnus ja vannituba oli suur. Fun fact, me istusimegi õhtuti, kui Mathias magas, vannitoas ja ühel õhtul panime sinna isegi kaks tooli ja laua (sest vaeste elu – ei raatsi mingit deluxe tuba võtta 😀 ). Korra tegime telefonidega beebimonitori ka ja käisime koridoris diivanil ilusat vaadet vaatamas ja niisama jutustamas. Mathias oli ka üldiselt siiski hea kaaslane (kui väsimusjonn ja liumäe saaga välja arvata) ning õnneks talle vees möllamine ja saunatamine väga meeldib. Muidugi oli mõnus ja hea vaheldus kodust ära käia, aga niipea ma sinna uuesti ei läheks. Pigem tahaks ära proovida Noorus spaa, mis on kohe seal lähedal ja mida väga kiidetakse.

narvajõesuu3
Mathias hotelli mängutoa pallimeres hullamas

2 kommentaari “Käisime Meresuu spaas… ja enam uuesti ei lähe!

  1. Pingback: Evelini elu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s