39. rasedusnädal

Kaalutõus raseduse algusest: +16,5 kg. Nädalaga 200 g juurde. See nädal sõin magusat ja liikusin ka (käisin kõndimas ja ujumas). Seega kokkuvõttes kõige hullem pole.

Lapse suurus: Ikka sama mis eelmisel nädalal – poja on arbuusi suurune, kaalub 2800-4000 g ja on 48-52 cm pikk.

Sümptomid: Unetus ja samas unisus. Öösiti ei jää üldse magama, kui lõpuks jään, siis kell pool 2 tuleb vetsupaus. Pärast seda suudan ilusti uinuda ja magada kuni poole kuueni, mil tuleb järgmine vetsupaus ja pärast seda enam und ei tule. Ootan nagu loll kuni Markusel äratus heliseb pool kaheksa, siis ootan kuni ta tööle läheb ja alles pärast seda tuleb uni uuesti peale ja magan 12ni. Nii haige režiim. Kui ma tuleks varem üles, siis on lihtsalt terve päev halb olla ja peavalu ja peaks päeval magama. Ma ei julge enda und poolikuks ka jätta, sest kes teab, millal minek on ja sooviks ikka võimalikult puhanud olla sünnituseks. Ega muud väga polegi… ikka see sama raske olek, suurenenud voolus, puusavalu, korra või paar on kõhus pakitsustunne ka olnud.

Isud: Ei olegi vist, vähemalt pähe ei tule.

Tunnen end: Täitsa hästi. Natuke on selline tiksuva pommi tunne, aga hetkel veel vähe. 😀

Tahaksin: Teisipäeval H&M-st parajad ja hästi istuvad retuusid ja aluspüksid skoorida, sest mul läksid ainukesed teksad, mida kanda sain, katki! Ja aluspesu on ka pigistav ja ebamugav. Ehk õnnestub midagi leida, et ilusti nendes lõpuni veereda. 🙂

Nädala parim hetk: See, et olen suutnud ilusti nö trenni teha – käia 4x jalutamas ja 2x ujumas. See oli ka vahva, et Simba pilt sai auhinna ühes Facebooki mängus.

Nädala halvim hetk: Kõik need hommikud, mil Simba lihtsalt maurab ja magada ei lase. Sel nädalal ta korraldas küll viiel päeval seitsmest sellist jama, et ma lihtsalt ei suutnud! Igal hommikul kuue ajal oli tal vaja hakata kräunuma, kõike kraapima, ringi jooksma – J U B E ! Me ei tea, mis temaga peale hakata, et ta normaalseks jälle hakkaks. Ei taha mõeldagi, kui laps ei lase magada ja siis on veel mingi hullunud kass, kellel lihtsalt katus sõidab ja selle pärast ka veel magada ei saa. Nii vihale ajab ta käitumine hommikuti.

39+0
39+0

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s