31. rasedusnädal

Kaalutõus raseduse algusest: +10,5 kg. Nädalaga -500 g, aga tegelikult ma arvan, et see pole tõsi, vaid asi on lihtsalt selles, et eelmine nädal kaalusin teise kaaluga. Ma arvan, et võtan ikkagi iga nädalaga järjest juurde.

Lapse suurus: Igaks juhuks mainin, et suuruse panen kirja Pregnancy+ äpi järgi ja ämmaemanda vastuvõttudel lapse suurust pole tegelikult vaadatud/mõõdetud. Äpp näitab ikka, et poja on talikõrvitsa suurune, kaalub 1150-1700 g ja on 38-42 cm.

Sümptomid: Ikka vana hea vasaku puusa valu. Raske on olla ja parema roidekaare all on veits valulik või selline ebamugavustunne, mida on päris raske kirjeldada.

Isud: Melon ja vastlakuklid. Kõik isud said rahuldatud. 😀

Tunnen end: Laisana, aga samas natuke motiveerituna. Mul on palju plaane mida teha, aga ei viitsi ennast kuidagi kätte võtta. Ehk esmaspäevast hakkan tegutsema… uus nädal ju ikkagi.

Tahaksin: Et Simba taastuks lõikusest ilma probleemideta. Ja et saaksin lapse riietest ülevaate (praegu on kõik riided minu vanemate juures ja ootan kuni nad need siia toovad) ja puudu olevad asjad ka ära osta.

Nädala parim hetk: Simbal sai peitmunand eemaldatud! Wooohoooo!!! 🙂 Saime kõik lapse jaoks vajalikud suured asjad ostetud ning lisaks muud vajalikku kraami ka.

Nädala halvim hetk: Suutsin vist väikse külmetuse saada, aga hetkel midagi hullu pole.

31+0
31+0

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s