Käsmu

Mõtlesin, et kirjutan natuke oma nädalavahetusest, sest ma ei veetnud seda mitte kodus, vaid käisin hoopis mööda Eestimaad kolamas. 🙂 Nimelt veetsin kaks ilusat päeva Ida-Viru maakonnas, kus ma polegi varem pikemalt olnud. Jõudsime Käsmusse laupäeval ja käisime-vaatasime seal ringi suurema osa ajast. Käsmu on ikka tõesti üks väga kaunis paik ja ka tegevustest seal puudu ei tule – me sattusime näiteks Käsmu Openit vaatama ja tundus, et seal oli ka mingi koertenäitus tulemas, sest mere äärde minnes tuli igasugu tõugu koeri vastu. Kahjuks meres ujumas ei õnnestunud käia, sest ilm ja vesi oli minu jaoks liiga külm – külmavares nagu ma olen! 😀 Sellele vaatamata oli mere ääres (ja jalgupidi vees) väga mõnus ja rahustav kõndida. Ma ei tea miks, aga mere ääres tunnen ennast alati vabana ja hing on alati nii rahul! (Võib-olla on “süüdlaseks” mu Hiiumaa juured? :D) Niisiis, pool päeva mööduski mere ääres ja õhtuks sõitsime Rakverre, kus käisime vaatamas Rakvere Teatri suvelavastust “Maailma otsas”. Mulle antud tükk meeldis väga ja kel võimalus, siis minge kindlasti vaatama. Ööseks sõitsime tagasi Käsmusse ja nagu ikka, siis toimus väike kohustuslik grill & chill.

Pühapäeval sõitsime veel natuke ringi ja käisime Vergi sadamat uudistamas ja Altja külas. Viimane meeldis mulle eriti ja seal oli üks imearmas majake mere ääres, mille ma ostaks kohe ära kui ainult saaks! 😀 Külastasime ka Sagadi mõisa, mis oli tõeliselt uhke ja muljetavaldav.

Kahjuks unustasin kaamera koju ja seega sai mõned pildid tehtud telefoniga, aga kuna tegu polnud minu telefoniga, siis pole ma veel pilte kätte saanud. Kui pildid käes, siis lisan need tagantjärgi üles.

EDIT: Unustasin ennem kirjutada, et käisime ka Kundas ja tegime mini-pikniku Kunda rannas kuniks äike otsustas peale tulla. Kunda ise mulle ei sümpatiseerunud – minu jaoks liiga hall ja tööstuslik koht.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s